POSJETA PREDSTAVNIKA MUP-a ZDK

14.12.2017.

U četvrtak, 14.12.2017. našu školu su posjetili predstavnici MUP-a ZDK. Posjeta je nastavak kampanje "Prevencija i suzbijanje korupcije". Nakon predavanja na tu temu uručene su zahvalnice učenicima naše škole koji su aktivno učestvovali u ovoj kampanji.

POSJETA UDRUŽENJU "NAŠA DJECA"

08.12.2017.

O aktivnostima naših bivših i sadašnjih učenika, aktivnih članova Udruženja "Naša djeca", pročitajte u e-novinama na linku:

Posjeta Udruženju NAŠA DJECA

Odluka o izboru najpovoljnijeg ponuđača

01.12.2017.

Odluku o izboru najpovoljnijeg ponuđača u konkurentskom zahtjevu za sanaciju  krovova na fiskulturnoj sali i glavnom objektu škole možete preuzeti ovdje:

Odluka o izboru

PREDAVANJE ZA MATURANTE PRVE GIMNAZIJE U ZENICI

27.11.2017.

Prof. dr Darko Petrović, direktor Centra za inovativnost i poduzetništvo Univerziteta u Zenici održao je predavanje za maturante naše škole na temu "Bolonjski proces i reforma visokog obrazovanja"