Novogodisnja zabava

01.01.2018.

Kako smo se proveli na novogodišnjoj zabavi možete pogledati na linku: https://www.dropbox.com/sh/z65ofslgvlrgzbb/AAAetFKFZw8dPpIOJG49yBtta?dl=0

Hvala Berini Omerdic, Ismaru Spahic i Ahmedu Jasarevic na ustupljenim fotkama. Sretna nova 2018. godina

SRETNA NOVA GODINA

28.12.2017.

Svim učenicima/učenicima i uposlenicima/uposlenicama želimo sretnu novu 2018. godinu. O tome od kada se i kako se obilježava ovaj praznik pročitajte na linku Nova godina

PROČITAJTE U E-NOVINAMA

27.12.2017.

Nove članke naših mladih novinara možete pročitati na linkovima

Debata

Dan porodice

PROJEKCIJA FILMOVA ORGANIZACIJE NARKO-NE

22.12.2017.

Naši učenici, aktivni članovi organizacije NARKO-NE, Jalal Romano, Irma Ahmetspahić i Irvana Hrustić su u srijedu, 13.12.2017. organizirali prikazivanje filmova snimljenih na ljetnom kampu u junu 2017. Više o projekciji filmova možete pročitati na linku:

NARKO-NE organizacija u našoj školi

ODRŽANE RADIONICE

20.12.2017.

Na linku RADIONICA PRVI PUT BIRAM možete pročitati više o radionici koja je održana u organizaciji Koalicije za slobodne i poštene izbore "Pod lupom". U našoj školi je držano  6 radionica u čiji rad su bila uključena 133 učenika završnih razreda.