SRETAN DAN NEZAVISNOSTI

28.02.2018.

Danas je u našoj školi svečano obilježen Dan nezavisnosti naše drage BiH. Također, obilježili smo i 28. februar i rekli smo “stop nasilju u školama”, jer “trend je biti frend”. Za sada pogledajte par fotografija snimljenih danas, a više o samom programu čitat ćete u e-novinama.

RASPORED ZVONJENJA

26.02.2018.

U utorak, 27.2.2018. i u srijedu, 28.2.2018. nastava će se održavati prema dolje navedenom rasporedu zvonjenja:

FEBRUAR - MJESEC POSJETA

26.02.2018.

U mjesecu februaru učenici naše škole posjetili su učenike Škole za odgoj i rehabilitaciju osoba sa poteškoćama u

psiho-fizičkom razvoju, bili na snimanju emisije ZMBT, obilježili Međunarodni dan maternjeg jezika i popratili rad učenika koji pohađaju dodatnu nastavu iz njemačkog jezika. O svemu ovom čitajte više na linkovima:

Prva gimnazija u još jednoj posjeti

Međunarodni dan maternjeg jezika (2)

ZMBT

Još njemačkog jezika

26.02.2018.

Zbog problema s grijanjem časovi u obje smjene će biti skraćeni do daljnjeg. Danas će nastava u drugoj smjeni početi u pola dva, predčas je u 12:55, a raspored za sutra bit će objavljen na oglasnoj ploči škole.

PROČITAJTE NOVE ČLANKE U E-NOVINAMA

15.02.2018.

O posjeti naših učenika Domu penzionera u Zenici, o tome kako se obilježava Valentinovo, te o Zimskim olimpijskim igrama možete pročitati na linkovima:

Valentinovo

Susreti i druženja