PRAVILNIK O KUĆNOM REDU

07.02.2019.

Više o  Pravilniku o kućnom redu i estetici odijevanja pročitajte u članku kojeg su za vas napisali članovi Novinarske sekcije  Pravilnik o kućnom redu i estetika odijevanja

NOVI ČLANCI U E-NOVINAMA

08.01.2019.

Naši mladi novinari pripremili su za vas nove i zanimljive članke. Više na

14. zimski salon knjige

BOHEMIAN RHAPSODY

JA NOVINAR

MEĐUNARODNI DAN UKIDANJA ROPSTVA

NOVOGODIŠNJE DARIVANJE

NOVI ČLANCI ČLANOVA NOVINARSKE SEKCIJE

10.12.2018.

Mjesec decembar obiluje nizom nastavnih i vannastavnih aktivnosti. Potvrdu da gimnazijalci uspješno mogu uskladiti sve svoje obaveze pronaći  ćete na sljedecim linkovima:

POSJETA SETU ZMBT

Ilma Zahirović

RADIONICA UČENIKA PRVE GIMNAZIJE U ZENICI

Zahvaljujemo se profesorici Mineti Čaušević i članovima Novinarske sekcije koji nas redovno informiraju o svim zbivanjima u našoj školi.

PROČITAJTE U E-NOVINAMA

27.11.2018.

Više o tome kako smo u našoj školi obilježili Dan državnosti, o boravku naših učenika u Švicarskoj i o Danu borbe protiv lova pročitajte na linkovima

Dan državnosti BiH