ComiCovid19

06.06.2020.

Sve o ComiCovid19 i o uspjehu naših učenica saznajte na linku ComiCovid19.

Čestitamo profesorici Selini Popaja i našim učenicama Eni Alihodžić II4, Nejli Bakunić III1 i Sari Baručija I3 na postignutom uspjehu.

VAŽNA OBAVIJEST ZA MATURANTE

29.05.2020.

Dragi maturanti,

danas, u petak 29.5.2020.  ste svi na e-mail adrese dobili upute o polaganju maturskog ispita iz Bosanskog jezika i književnosti koji će se održati u ponedjeljak, 1.6.2020. u 12h. Te iste upute možete pronaći na linku: Obavijest i upute za polaganje maturskog

Želimo vam da uspješno položite ovaj ispit zrelosti.

OBAVIJEST ZA MATURANTE

28.05.2020.

Dragi maturanti,

raspored polaganja ispita možete pogledati na linku Matura.

Detaljna uputstva o načinu polaganja pismenog ispita iz Bosanskog jezika i književnosti dobit ćete u petak, 29.5.2020.

22.05.2020.

Bajram 1 (2)

OBAVIJEST ZA MATURANTE

18.05.2020.

Drage maturantice, dragi  maturanti,

na linku Ucenici koji su oslobodjeni polaganja maturskog ispita su imena i prezimena učenica/učenika koje/i su oslobođene/i polaganja mature budući da su sve četiri godine postizale/i odličan uspjeh i imale/i primjerno vladanje. Čestitamo.

Na linku Ucenici koji polazu maturski ispit se nalaze imena i prezimena učenica/učenika koje/i polažu maturu u junskom ispitnom roku. Ove/i učenice/i dužne/i su da izvrše prijavu polaganja maturskog ispita na način objašnjen na linku O B A V I J E S T - prijava mature (1).

Svim učenicama i učenicima čestitamo na uspješno završenom četvrtom razredu gimnazije.