SJEDNICA NASTAVNIĆKOG VIJEĆA

14.01.2020.

U ponedjeljak, 20.1.2020. u  10h održat će se sjednica Nastavničkog vijeća.

NA KRILIMA KNJIGE

13.01.2020.

Novi članak naših novinara pročitajte na linku Na krilima knjige

Nagrađeni najbolji učenici u Federaciji BiH

07.01.2020.

Federalna ministrica obrazovanja i nauke, Elvira Dilberović, uručila je nagrade najboljim učenicima osnovnih i srednjih škola. Kriterij za odabir najboljih učenika osnovnih i srednjih škola bio je uspjeh u učenju, uspjeh u vannastavnim aktivnostima, ostvareni zapaženi rezultati na federalnim, državnim i međunarodnim takmičenjima iz različitih nastavnih oblasti, zatim učešće u društveno-korisnom volonterskom radu, uspjeh u sportskim, kulturnim i drugim aktivnostima, te primjerno vladanje u školi. Nagrada je uručena i našoj Hani Muslić, učenici generacije u školskoj 2018/2019. godini. Hana, čestitamo!

JUGENDKURS IN SALEM

30.12.2019.

O  boravku naših učenika u Njemačkoj možete pročitati na linku Jugendkurs in Salem (Deutschland). Članak  su za vas napisali članovi Novinarske sekcije.

Konkurs na određeno vrijeme

24.12.2019.

Konkurs za popunu upražnjenih radnih mjesta na određeno vrijeme