13.12.2018.

Obavještavamo učenike i uposlenike škole da će zbog kvara na grijanju nastava u petak, 14.12.2018. biti skraćena. Školski čas će trajati 30 minuta. Ukoliko se kvar na mreži ne popravi postoji mogućnost da časovi budu skraćeni i u ponedjeljak, 17.12.2018. Molimo vas da pratite obavještenja koja ćemo objavljivati na stranici škole.

NOVI ČLANCI ČLANOVA NOVINARSKE SEKCIJE

10.12.2018.

Mjesec decembar obiluje nizom nastavnih i vannastavnih aktivnosti. Potvrdu da gimnazijalci uspješno mogu uskladiti sve svoje obaveze pronaći  ćete na sljedecim linkovima:

POSJETA SETU ZMBT

Ilma Zahirović

RADIONICA UČENIKA PRVE GIMNAZIJE U ZENICI

Zahvaljujemo se profesorici Mineti Čaušević i članovima Novinarske sekcije koji nas redovno informiraju o svim zbivanjima u našoj školi.

PROČITAJTE U E-NOVINAMA

27.11.2018.

Više o tome kako smo u našoj školi obilježili Dan državnosti, o boravku naših učenika u Švicarskoj i o Danu borbe protiv lova pročitajte na linkovima

Dan državnosti BiH