Rang liste - konkurs avgust 2023

11.08.2023.

Preliminarne rang liste kandidata prijavljenih na konkurs od 25.07.2023. godine

Kandidati imaju pravo prigovora na preliminarne rang liste

Prigovor se podnosi pismenim putem u sekretarijatu škole il  putem e-maila na adresu

gim.zedo.direktor@gmail.com   ili gim.zedo.sekretar@gmail.com

najkasnije do ponedjeljaka 14.08.2023. godine do 15,00 sati

UPRAVA ŠKOLE

Konkurs i oglas avgust 2023

26.07.2023.

Konkurs i oglas za popunu upražnjenih radnih mjesta u školskoj 2023/2024 godini

UPIS UČENIKA 2023 - 2024

13.06.2023.

Na linku oglas_upis1 nalaze se sve informacije o upisu učenika u prvi razred Prve gimnazije u Zenici.

KRITERIJ

UČENICI PRVE GIMNAZIJE POSJETILI MEDICINSKI FAKULTET UNIVERZITETA U ZENICI

02.06.2023.

Učenici III razreda (prirodno izborno područje) u pratnji profesorice hemije, Aide Džambegović, posjetili su Medicinski fakultet Univerziteta u Zenici. Zajedno sa asistenticom mr.sc Jasminom Marušić obišli su hemijsko-biohemijski laboratorij i odslušali teorijski dio o vaganju, centrifugiranju, mikroskopiranju i spektofotometriji. Sve navedeno  vidjeli su i u praksi. Zahvaljujemo Medicinskom fakultetu Univerziteta u Zenici na toplom prijemu i nadamo se nastavku suradnje.

OBILJEŽEN DAN BIJELIH TRAKA

01.06.2023.

Učenici i profesori Prve gimnazije u Zenici zajedno sa studentima i profesorima Pravnog fakulteta Univerziteta u Zenici obilježili su Dan bijelih traka. Nakon panel diskusije koja je održana na Pravnom fakultetu i mimohoda, na spomen-obilježju "Kameni spavač"  odana je počast stradalim.