Vladimir Herljevic posjetio svoju Gimnaziju

20.10.2017.

Danas je našu školu posjetio poznati kipar gospodin Vladimir Herljevic. Bio je učenik prve generacije zeničkih gimnazijalaca i bila nam je velika čast i zadovoljstvo ugostiti ga. Došao je, kako kaže,  da posjeti Zenicu, svog školskog druga gospodina Šestić Džemaludina i svratio do svoje škole. Na poklon nam je donio svoju monografiju. Na pitanje da li jos uvijek radi odgovorio nam je da se još uvijek igra, jer čovjek koji radi posao koji voli zapravo se uvijek igra. Našim dragim gimnazijalcima, kako bivšim, ovim sadašnjim, tako i onima koji će to tek postati od srca želimo da se uvijek igraju i uživaju u svojoj igri.