Anketa
Koju biste zemlju željeli ove godine posjetiti na maturalnoj ekskurziji?

Zahvalnica
Zahvaljujemo se firmi Telekabel d.o.o. koja školi posve besplatno pruža internet konekciju.

OBAVIJEST

05.07.2018.

Učenici koji obavljaju praksu od 9.7. do 13.7.2018. treba da se jave na portirnicu Porezne uprave u ponedjeljak, 9.7.2018. u 8h. Oni koji se nisu danas javili, treba da dodju sutra, u utorak 10.7.2018. u isto vrijeme. Posljednja grupa treba biti na portirnici Porezne uprave u ponedjeljak, 16.7.2018. u 8:00 h. 


UPIS U PRVI RAZRED

20.06.2018.

Svi učenici koji su predali dokumente za upis u I razred u školskoj 2018/2019 su primljeni.


OBAVIJEST

20.06.2018.

Učenici koji će obavljati praksu od 25.6.2018. treba da dođu u ponedjeljak, 25.6.2018. u 8h ispred Porezne uprave i tu sačekaju direktora škole. 


LJETNA PRAKSA

19.06.2018.

RASPORED OBAVLJANJA PRAKSE

GRUPA I

R/br

Prezime i ime

Razred

Datum

1

Džanović Imran

III-3

25.6. – 29.6.2018.

2

Kobić Ajla

III-3

25.6. – 29.6.2018.

3

Krehić Belmin

III-3

25.6. – 29.6.2018.

4

Heleg Adna

III-3

25.6. – 29.6.2018.

5

Bečirović Ena

III-3

25.6. – 29.6.2018.

6

Hasagić Zerina

III-3

25.6. – 29.6.2018.

7

Muslić Hana

III-3

25.6. – 29.6.2018.

8

Jerkić Jana

III-2

25.6. – 29.6.2018.

9

Sofić Lamija

III-2

25.6. – 29.6.2018.

10

Šut Amina

III-2

25.6. – 29.6.2018.

 

GRUPA II

R/br

Prezime i ime

Razred

Datum

1

Mehić Amila

III-1

2.7. – 6.7.2018.

2

Kobilica Mediha

III-1

2.7. – 6.7.2018.

3

Spahović Džana

III-1

2.7. – 6.7.2018.

4

Patković Selman

III-1

2.7. – 6.7.2018.

5

Valjevac Tarik

III-1

2.7. – 6.7.2018.

6

Pašajlić Lana

III-2

2.7. – 6.7.2018.

7

Beganović Jasna

III-2

2.7. – 6.7.2018.

8

Skender Amer

III-6

2.7. – 6.7.2018.

9

Omerbašić Denijal

III-1

2.7. – 6.7.2018.

10

Spahić Samra

III-4

2.7. – 6.7.2018.

 

GRUPA III

R/br

Prezime i ime

Razred

Datum

1

Polimac Zerina

III-6

9.7. – 13.7.2018.

2

Ibrahimagić Adna

III-6

9.7. – 13.7.2018.

3

Luković Hana

III-6

9.7. – 13.7.2018.

4

Šehović Hana

III-6

9.7. – 13.7.2018.

5

Juhić Medina

III-5

9.7. – 13.7.2018.

6

Ganibegović Lejla

III-5

9.7. – 13.7.2018.

7

Ćedić Edin

III-5

9.7. – 13.7.2018.

8

Isaković Kanita

III-5

9.7. – 13.7.2018.

9

 

 

9.7. – 13.7.2018.

10

 

 

9.7. – 13.7.2018.

 

 

 

GRUPA IV

R/br

Prezime i ime

Razred

Datum

1

Terzić Dženita

III-6

16.7. – 20.7.2018.

2

Suljić Emrah

III-6

16.7. – 20.7.2018.

3

Stupar Nejra

III-6

16.7. – 20.7.2018.

4

Bišić Selma

III-6

16.7. – 20.7.2018.

5

Mrkonjić Amir

III-2

16.7. – 20.7.2018.

6

Marevac Elmin

III-1

16.7. – 20.7.2018.

7

Bajramović Malik

III-1

16.7. – 20.7.2018.

8

Bašić Amina

III-2

16.7. – 20.7.2018.

9

Fejzić Ilhana

III-2

16.7. – 20.7.2018.

10

Jahić Adin

III-2

16.7. – 20.7.2018.

 

 

 


OBAVIJEST ZA MATURANTE

18.06.2018.

Svi maturanti koji nisu bili na prijemu kod  gradonačelnika, gospodina Kasumovića, mogu se javiti u zgradu stare općine. Kontakt osobe su: Sumea Mujkanović, Fata Srebrenica ili Zijad Imamović.